| chip6angelic a întrebat:

In ce an s-a nascut Angelica Stoican(mama Niculinei si a Adrianei STOICAN)?

4 răspunsuri:
| AdinaVreaDoarFunditeDePusInPar a răspuns:

Niculina Stoican (n. 9 decembrie 1970, Balta, judeţul Mehedinţi ) este o interpretă româncă de muzică populară, solistă a Ansamblului folcloric "Maria Tanase" din Craiova. A făcut parte din juriul de la emisiunea Vreau să fiu mare vedetă.În prezent Niculina Stoican prezintă reality show-ul "Te vreau lânga mine" de pe Kanal D.

| chip6angelic explică:

Da dar eu ziceam de adriana stoican!

| MeGustaaa a răspuns:

1900 toamna

| yonela80 a răspuns:

In caz ca nu ai aflat intre timp Niculina Stoican s-a nascut in anul 1970, Adriana Stoican in anul 1975 iar Angelica Stoican in anul 1949