| anonim_4396 a întrebat:

In ce consta balul bobocilor? ce se intampla mai exact?

Răspuns Câştigător
| MasterOfDisaster a răspuns:

Buna.
pai este ca un concurs,la care poti fi si doar spectator.
un nr de eleve si elevi vor fi alesi ca sa participe la acest „concurs",vor trebui sa danseze diferite dansuri(astea or sa le invete toti), si sa treaca de diferite probe.
anul trecut (la mine la scoala)au facut si o sceneta, alba ca zapada si cei 7 pitici o parodie super amuzanta,au dansat, si au avut si o proba surpriza (sa compuna o dedicatie de dragoste amuzanta).la final au primit ceva premii de la avon,, nu stiu exact.si vor fi incoronati miss si mister boboc.

si poti si sa mergi si sa dansezi/sa te distrezi doar ca spectator,nu participi la probe, sceneta, sau ce se va mai face.

sper ca ai inteles.happy

3 răspunsuri:
| daddu a răspuns:

Am fost organizator la mine la liceu,daca ai vreodata posibilitatea sa fi organizator sau "boboc" la asa ceva sa nu ratezi ocazia,distractia e maxima.Din experienta proprie iti pot spune ca e vorba de niste probe pe care organizatorii la concep pentru " boboci" probe de aptitudini,de cultura generala, dans, diverse lucruri.Si de obicei tot balul acesta se termina cu un after-party in ceva club.O zi buna happy

| Zuzzi a răspuns:

Pai dansati, se va alege... cea mai frumoasa fata si cel mai frumos baiat (nu neaparat fizic)

| Zuzzi a răspuns:

Funda?