| glossygirl a întrebat:

In ce consta fisa aia medicala care e necesara pentru obtinerea permisului auto? ce analize trebuie sa fac? care ma ajutaaaaaa?tongue

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Te pune pe pat si iti da o placuta de lemn sa o pui la un ochi si apoi ii zici niste litere la departare (cu amandoi ochii procedezi la fel) apoi se uita putin in urechi si face niste zgomote tinand ochii inchisi ca sa vada daca auzi bine si inca ceva bafta la examen.