| Psihoyounger a întrebat:

In ce personaj dintr-un film te regasesti? Eu in rolul principal masculin din A Walk To Remember...

Răspuns Câştigător
| daii a răspuns:

Veronica Donovan- Prison Breack.
De multe ori joc in propriul meu film si desigur sunt actrita principalabatting eyelashes. Alaturi de prietenul meu!love strucktongue

by daiiwinking

11 răspunsuri:
| inna a răspuns:

Eu ma regasesc in tipa din If Only love struck

| SweetCandy a răspuns:

Gray din anatomia lui graylove strucklove strucklove strucklove struck

| Andraa a răspuns:

Salma Hayek-Carolina
tipa din Desperado :d
rolling on the floor

| asya a răspuns:

Hmm...intersanta intrebare! Viata mea e un film si ma regasesc in ea in fiecare zi...

| urbanghost a răspuns:

Steve Stifler din American Pie laughing

Răspuns utilizator avertizat
| koxatu a răspuns:

Eu ma regasesc in Brucee leerolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intangibili-Rober DeNiro-Al Caponebatting eyelashes
hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Partenera lui Bruce Willys din "al cincilea element " am voie sa copilaresc si eu, nu?

| invatzacika a răspuns:

In personajul lui hailey james scott din oe tree hill... poti sa raspunzi si tu la intrebarile melewinking

| mihaitza_4182 a răspuns:

Nu s-a retras jeff hardy