| Pacifista a întrebat:

In ce sa ma costumez de halloween? chiar nu am idei ^^

3 răspunsuri:
| girls97 a răspuns:

Buna te.ai putea costuma in vampir[haine inchise sh mulate, ruj negru rau rosu aprins, creion de ochi,fard de pleoape saw ce vrei u negru sh coltii nu neaparat trebuie sa existe] politista[camasa albastra, o insigna de carton saw ceva de genul blugi conici niste cizme etc.] sporiva [pantaloni scurti saw lungi de trening un maieu lejer o bentita pe cap sh o mingie,o coarda ceva un accesoriu de genul acesta] spioanca[colanti negri, bluza mulata neagra, pantofi cu toc saw fara negrii parul prins intr.o coada la spate machiaj negru... nu stiu am multe idei daca mai vrei si altele da add la legally_angel pwpii sh sper ca te.am ajutat love struck

| shippuden a răspuns:

Puneti o punga pe tine, si spui ca esti un prezervativ.

| cryssajust4u a răspuns:

Poti sa te costumezi in vrajitoare, femeia pisica, vampir, mireasa moarta. Funda plssss