| hardy10000 a întrebat:

In ce zi si la ce ora apare un episod nou din RObotzi?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In fiecare saptamana joi, pe la ora 19, dar poate intarzia pana pe la ora 22 sau 23.

17 răspunsuri:
| MaeRi a răspuns:

Aprea joia, dar ora nu este una sigura.

| Jessica a răspuns:

Buna.
In fiecare joi seara, adica azi trebuie sa apara unul nou ( www.creativemonkeyz.com )

| Aleeeeeeee a răspuns:

Episoade noi apar in fiecare joi, ora nu stiu exact dar cred ca seara.

| pufulete17 a răspuns:

Joi incepand cu ora 19:00 (pot aparea si dupa 22:00)

| golanasha08 a răspuns:

Pai va aparea ori in seara asta ori maine dimineatawinking

| Quibblo a răspuns:

Joi seara, pe la 8 sau alte dati apare mai tarziu in jur de 10 11

| bestofninja a răspuns:

Apare joia sau vinerea depinde. Nu este o ora ezacta.

| AdelinaChp a răspuns:

La ce ora te rog sa imi scuzi neinformare dar nu stiu insa stiu sigur ca in fiecare joi :X

succes :X fundisa :*?

| TheSpecialOne a răspuns:

In fiecare saptamana, joia pe la 7 seara sau mai tarziu.

| FriendsShow a răspuns:

Azi,21 aprilie, la ora 22:30 pe creativemonkyes, probabil ca stiai siteul rolling on the floor...ma rog... funda?

| DiDu_7700 a răspuns:

In fiecare saptamana joi, pe la ora 19, dar poate intarzia pana pe la ora 22 sau 23. Sau poate sa apara chiar vineri dimineatawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In fiecare joi la ora 19.00

| andrei88u a răspuns:

Apare joi seara. Nu au o ora fixa. Saptamana trecuta era la ora 19 deja postat. Acum 2 saptamani pe la 23. Urmareste joi seara ca trebuie sa l posteze.winking

| ideifixeneatinse a răspuns:

In fiecare joi intre orele 17-19.
ppa

| dirtydiana51 a răspuns:

Robotzii apar saptamanal joia, de la ora 7 seara incolo.Nu e mereu o ora exacta.You welcome>big grin

| Cristinaa_7242 a răspuns:

Marti seara big grin

| lacri_4344 a răspuns:

Stiu ca apare joia, dar nu stiu ora