| Meli2314 a întrebat:

In curand e ziua celei mai bune prietene, si nu stiu ce sa-i iau. Idei?

4 răspunsuri:
| MaNuela_RoMina_1999 a răspuns:

Poti sa-i cumperi un parfum, daca foloseste si daca stii tu ceva ce-i place, bijuterii, haine. Depinde si de ceea ce-i place sa faca. Poate ii place Justin Bieber sau One Direction si ii poti lua un tricou. Poate pe langa ce o sa-i cumperi, mai iei si o cana cu "Cea mai buna prietena".

| MădălinaDinu a răspuns:

Pai i-ai putea lua niste cercei, bratari, sau un simplu lantisor. Sau ceva care sa ii fie tipic ei, sau care ii place foarte mult. Bafta:*

| MirelusRoxi a răspuns:

Depinde ce-i place sa faca. Daca ii place sa citeasca, i-ai o carte, daca ii plac anime i-ai un poster sau altceva cu personajul preferat, gasesti tuwinking