| ŦєтiţaŦăяăNuмє a întrebat:

In curand o sa imi cumpar un catel [ Bischon ]. apropo fetitabatting eyelashes. Dar nu stiu` ce nume sa ii dauthinking spuneti-mi ceva nume interesante love struck. Cel mai dragut primeste fundiiii big grin

4 răspunsuri:
| RawrLexa a răspuns:

Dubi,Pufii,Fetita, Bita, bibi,
pussy :-))?!smug

| Sonnia a răspuns:

Presupun ca va fi alba... Fulga e numele perfect!

| SergiuNico a răspuns:

Finny, Didi, Bya, Deny, Pufosica, Baroana, Amos, Cairo, Maggie, Majestic, Monik. Daca iti plac.puppy dog eyes da si la mine funditapuppy dog eyes

| MissWow234 a răspuns:

Eu sugerez fifi e un nume dragalas pentru un bishon care e mic si adorabil