| Ursu_Maria_2000 a întrebat:

În curând va fi ziua de naștere a unei prietene și am vrea sa organizăm o petrecere surpriză, dar nu știm cum să o facem? Mă puteți ajuta cu niste idei? Dau fundiță

1 răspuns:
| Bocanet_Carina_1995 a răspuns:

Depinde de ce ii place. Nu pot da o idee foarte buna insa incearca sa adaptezi petrecerea dupa gusturile ei., Asta este cel mai important pentru a se simti in largul ei, de ex : daca asculta satra benz pune muzica cu satra benz sau postere, daca ii place mov, decoreaza cu mov... o petrecere in pijamale nu ar strica sau una de Halloween. daca tot se apropie...