| IO.oanaa <3 a întrebat:

In curand voi avea banchetul de clasa a8a si trebuie sa facem invitatii pentru profesori. Dna diriginta mi-a spus sa caut cateva citate pe care le putem scrie, care sa ne reperezinte. Am cautat pe net dar nu prea am gasit. Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| Veve :X a răspuns:

Dabatting eyelashes

,, Au trecut ani.Viata ne-a schimbat.
Nu mai suntem acei copii
Care cu greu se ridicau din pat.
Nu mai e totul atat de vag
Precum credeam odat`."

2 răspunsuri:
| Fluturash cu aripi de inger a răspuns:

Si eu termin anul acesta clasa a 8 a insa noi am facut ceva simplu pe invitati scrie cu ocazia implinirea celor 8 ani de scoala va invitam la banchetul claselor...este scrisa adresa durata (deoarece nu facem in bucuresti) iar la sfarsit este dat un termen pana la care trebuie sa de-a raspunsul cred ca e cel mai bine asa.