| anonim_4396 a întrebat:

In curand vor avea loc premiile Teen Choice Awards 2010. Unde se va difuza, daca stie cineva big grin? Multumesckiss!

Răspuns Câştigător
| smilerz19 a răspuns:

Pe www.TeenChoiceAwards.com o sa se difuzeze live intrarea starurilor pe covorul rosu [verde in cazul tca], la ora 1:30 a. m. [cred.]. Dar nu stiu daca se va difuza si partea cu premiile. Sper ca am ajutat.

3 răspunsuri:
| JustMe a răspuns:

Nu cred ca se vor difuza la noicrying Si eu vreau foarte mult sa le vad. Cred ca poti sa te uiti online, pe fox.

| SheCanFlyy a răspuns:

Pai nu stiu daca se vor difuza si la noi.

| SuperMagicSmile a răspuns:

Si eu am mare nevoie sa le vad.Tot ce stiu e ca au loc pe 8 august cred si gazdele vor fii Katy Perry si cativa actori din Glee