| allxcs1 a întrebat:

In jocul metin2. ro mi-am facut o breasla si vreau sa stiu cum pot sa concediez, sau sa fac gradele ca am doar member acolosad si vreau sa mai stiu cum donez yang

1 răspuns:
| xPiinkiix a răspuns:

1. Ca sa concediezi pe cineva trebuie sa dai la lista de prieteni si sa dai in jos pana unde vezi breasla, cauti numele persoanei respectiva si dai stergere,
2. Ca sa poti da grad, dai click pe member iar apoi pune un nume
3. Nu stiu cum se doneaza yang, proabil cand ai razboi folosesti vrajile si se consuma pm`ul. pm`ul acela se incarca cu yang, probabil asa.ca altfel nu stiu cum

Funda? love struck