| tooxicbrunette a întrebat:

In legatura cu acel baiat de care imi place din liceeu. deci de atunci de cand nu ne-am sarutat cand ne-am intalnit la baie ca sa vorbim. ma respinge in ultimu hal angry. l-am sunat intr0 duminica l-am intrebare cf vb cu mine pe un ton flegmatic si indfierent si eu i-am zis ca numai da nici-un semn de viata la care el mi-a zis ca are o iubita si chestii d`astea ca sta ea pe id-u lui. m-am enervat si i-am zis ca inseamna ca il deranjez si nu a zis nimic m-am enervat si mai rau laughing si i-am zis "bine nu am sa te mai deranjez niciodata " nu a mai zis nimic si i-am inchis sad.
prima dat era genu d baiat timid. dar aparentele lui sunt inselatoare. e genu mutu f*** pamantu [scuze expresia angry]
fugisem de acasa idn cauza unor probleme familiare si nu am mai rezistat a fost scandal mare ai mei m-au dat la politie etc.
si in ziua in care nu m-am dus la scoala.colega mea de banca stie totu despre el si asa mai departe si eu sunt in permanentza cu ea unde sunt eu e si ealaughingsi invers si na daca el nu stia ca dc nu am venit la scoala se tot uita dupa ea probabil ca vroia sa vada unde sunt eu. apoi o alta colega de-a mea s-a dus la el si la intrebare daca a mai vb cu mine. la care el i-a zis ca nu a mai vb cu mien de vineri [lolstraight face l-am sunat duminica seara ] in finee oh go on. colega mea i-a zis ca d-aia la intrebare de mine pentru ca am fugit de acasa si atunci o tot intreba asa mirat ca dc am plecat si cand s-a intamplat etc. si un tovaras de al lui care era acolo l-a intrebat pe el : care ma fata aia? la care el : da straight face
in finee
m-am intors acasa. m-am dus la scoala. in ziua in care m-am dus la scoala
el era in fata liceului cu cativa tovarasi pe care eu nu-i vazusem niciodata a fost prima data cand i-am vazut in acea zi. si el statea cu spatele si in timp ce eu ma duceam sa intru pe poarta liceului exact acolo inde erau ei un tovaras de-al lui i-a zis : uita baa. si m-am dus repede in liceu si in timpu asta am pus-o pe o colega sa se uite. fix cand sa intors ia sa vada daca el se uita sa intors si el si i-a facut cu ochiu. apoi cand el a plecat d la scoala el m-a vazut primul cand a trecut langa mine lasa capu in jos si sa facut ca se uita la tel sau nu stiu ce facea el acolo straight face.
nexxtlaughing
aveam ora de sport eu fericita ca ma duc la ora sa joc volei. cand sa intru el se tot uita si m-a vazut pe mine si mi-a dta o privire d`aia nu zambea la mine era asa serios sad. si m-am uitat si eu,, si cand l-am vazut am plecat. apoi eu faceam acolo exercitiile si se tot uita ca de fiecare data privirele noastre se intersectau straight face. sa facut ca nu ma vede la un moment data si eu la fel sad. si el se tot juca acolo ping-pong laughing si baiatu cu care se juca el tot se ducea dupa mingie si se tot uita numai la mine. si eu m-am suparat si sau strans fetele de la mine din cls in jurul meu si imi sp sa numai fiu sup etclaughing. si in momentu acela baaitu ala care se juca cu el m-a vazut ca sunt sup... el nu a mai stat mult in sala si a plecat. si cand sa iasa mergea asa si a intors capu si se uita uraat p mine sa vada ce fac eu si in momentu acela m-am uitat si eu la el dar fara s vreau am crezut ca nu s uita la mine. dar de fapt el se uita primul la mine. si cand a iesit pe usa am inceput sa sughitzstraight face
indiferenta lui ma termina straight face decii numai pot stie ff bine ca imi place de el. dar eu numai stiu ce sa cred m place sau nu straight face nu vreau sa ma duc eu sa fac primul pas pentru ca numai suport sa fiu respinsa straight face ma place? nu place? o parerestraight face

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

1)sincer, nu prea am inteles ce ai scris pe aici ba de unu ba de altu m-ai ametit de tot 2)nu stiu ce sa zic la cum se poarta sunt cam 2 varinate: 1)nu te place sau 2) ai zis ca are iubita deci... poate nu vrea sa se lase de inteles ca te place, ca apoi sa nu aude iubita lui de la altii ca ii place de tine si sa fie nevoit sa se desparta de ea... e si asta destul de posibil nu stiu ce sa zicstraight face multa bafta[se vede ca ai nevoiestraight face]

| friday a răspuns:

1. Invata sa scrii in romana straight face. Corect straight face. Nici acum nu am inteles mai nimic.
2. Nici el nu stie ce vrea happy. Nu stie daca te place sau nu.

| MyEssence a răspuns:

Nu prea cred:/

| marbal a răspuns:

Cu toata dragostea iti recomand articolul "O fata si baietii"
http://marycix.net/2010/08/27/o-fata-si-baietii/

| tooxicbrunette explică:

Sii eu ce sa fac?straight face