| pitty_2114 a întrebat:

In legatura cu filmul iubire si onoare ilinca si amir isi va regasi copilul cum informatii!?

3 răspunsuri:
| Mălinuşaaa a răspuns:

Heii big hug Da, Ilinca isi vor gasi copilul.este la Sarpe si la Carmen, care l-au dus la o batrinica si are grija de el pe care o platestewinking Ilinca a avut o premonitie a vazut curtea in care era Victor.acum cautahee hee si sigur il vor gasi kiss sper ca te-am ajutat big hug pupici kiss pa`pa wave fundita?batting eyelashes te rooooog puppy dog eyes

| Mălinuşaaa a răspuns:

Ilinca si Amir isi vor gasi*

| Tity14 a răspuns:

Eu cred ca victor ii la Sarpe si la Carmen.Si cu timpul Victor va ajunge din nou la parintii lui. funda?=)