| mihaitza93 a întrebat:

In localitatea mea nu prea sint persoane care folosesc retele de socializare internationale, dar eu vreau sa le folosesc si nu cunosc oameni care ar putea fi prietenii mei, asa ca cum sa-mi fac mai multi prieteni cum sa cunosc si alti oameni?

Răspuns Câştigător
| ruxy_4150 a răspuns:

Daca vrei sa cunosti prin intermediul netului mai multe pers. din tara si din afara tari iti recomand sa ifi faci si tu un cont pentru hi5, tagged, facebook etc, depinde de care vrei tu...succes

1 răspuns:
| zepssy a răspuns:

Creaza-ti un cont pe Netlog.com. O sa vezi ce rapid gasesti prieteni acolo happy