| anonim0182628 a întrebat:

În realitate lumea ne vede așa cum arătăm în oglindă sau așa cum arătăm în poze? Eu mereu am impresia că în poze arăt foarte diferit de cum mă văd în oglindă

2 răspunsuri:
| Fabianaa a răspuns:

Asa cum arătăm în poze. Fă-ți o poza cu camera din spate. Acesta este modul în care ești văzut de restul oamenilor. Părerea noastră difera de părerea celor din jur. E vorba aia, daca te-ai vedea din perspectiva altui om nu te-ai recunoaște.

| ilovemonkey a răspuns:

Depinde in ce mod e făcută poza. Și nu, nu ne vede ca in oglinda.