| Dj Boalca a întrebat:

In Romania exista 4 cele mai tari evenimente ale anului...Liberty Parade, House Parade, Creamfield si Sunwaves...probabil ca unii din voi ati fost la cel putin una din aceste 4...care credeti ca este cea mai tare dintre toate... faceti un clasament...

2 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Pe locul unu: Festivalul Medieval din Sighisoara (24-26 iulie) si Festivalul FolkYou de la Vama Veche (30 iulie - 1 august).
Restul, adica cele enumerate de tine nu mi se par comparabile cu cele mentionate de mine, fiind inferioare, din punctul meu de vedere.

| Yly a răspuns:

Liberty Parade the best