| anonim_4396 a întrebat:

In scurt timp imi tin ziua. Pe internet scrie ca pe timp de noapte vor fi min. 13°. Credeti ca ar fi prea frig pentru a sta pe terasa?

Răspuns Câştigător
| A1ida a răspuns:

Nu deoarece la 13 grade nu este deloc frig, asa ca poti sta pe terasa cat vrei
Sper ca te-am ajutat

2 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

Buna!
Sa fim seriosi...13 grade nu este o temperatura scazuta (pentru timpul noptii). Sunt de parere ca atata timp cat nu esti o persoana friguroasa sau daca te imbraci un pic mai gros atunci poti sa stai lejer pe terasa.
Este doar parerea mea!
Succes!

-Blytz-

| LoveBlueSky a răspuns:

Salut! Nu cred ca 13 e prea putin.....Cred ca e bine sa fie mai racoare putin... p.s.La multi ani!