| anonim_4396 a întrebat:

In sfarsit am scapat de stresul uniformei, dar am alta problema. Ce sa mai port la scoala? Am incercat fel si fel de combinatii, dar nu mai stiu.Ma imbrac casual-sport de obicei, asa ma simt eu cel mai bine.Nu port tocuri, nu port fustite si nici rochite. Ceva idei de tinute?big grin. Funda celei mai bune ideihappy

5 răspunsuri:
| LoveForShania a răspuns:

Ai putea sa iti iei o pereche de pantaloni scurti cool, cu o bluza trei-sferturi, putin mai larguta. Niste pantaloni trei-sferturi cu un tricou mai lung, simplu sau cu scrisuri (sa nu fie in toate culorile), eventual sa se asorteze cu culoarea balerinilor sau cu ce te incalti. Poti purta balerini, sandale cu multe bretele etc.
Totusi e vara trebuie sa mai dam si pantalonii jos si sa luam o fusta sau un sarafan pe noi! Daca nu incearca un sarafan de blugi dragut, sau un sarafan stil pantaloni pe tine. Totusi da pantalonii jos si ia`ti ceva stil fusta. Un tricou mai lung, stil largut iar jos stramt, sau un tricou largut cu o curea, si de la curea in jos e stramt. cu niste colanti trei-sferturi (merge super) si cu o poseta pe o parte sau o poseta plic. Merge de minune!

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Cum te simţi tu cel mai bine, aşa este cel mai bine şi aia e cea mai bună ţinută!

| HoopaScz a răspuns:

Simplu:
deaca esti slaba folosesti :blugi scurti cu un tricou mai lung sa ti se vada putin blugii si sa nu fie prea colorata bluza, o sa ti dea un look mai rock incearca :X

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sigur se poate duce la scoala cu pantalonii din poza din al doilea link, Roxalaughing Ce e asta? Inteleg ca toate vrem s ane arata picioarele, dar nu cu o pereche de pantaloni atat de scurti la scoala in fata profilorlaughingVrei sa te fluiere toti pedofilii?