| Shophie21 a întrebat:

In vara asta plec in tabara la Ocna Sibiului.Cum e acolo? Ce crredeti ca ar trebui sa imi iau in functie de loc?(la bagaj ma refer.Ce fel de haine?)Fundaa

1 răspuns:
| DodyQkz a răspuns:

E frumos acolo, dar depinde si unde te cazezi. Eu cand am fost am nimerit intr-un loc in care ne dadea apa calda cu ora. I-ati doua costume de baie pentru ca o sa trebuiasca sa le schimbi ca se murdaresc de la sarea din apa si imbracaminte de-asta lejera de vara.