| Andreea_Ral_1993 a întrebat:

Inainte ne puneam tot felul de porecle iar acum, dupa ce mi-a zis ca are iubita, am visat ca ne sarutam...si vreau sa stiu de ce si ce inseamna.Va rog sa-mi raspundeti.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna ca te gândesti foarte mult la el si vrei sa va sărutati si cum nu este posibil în realitate, a fost în lumea viselor.

1 răspuns:
| Lili455 a răspuns:

O iluzie a subconștientului care își dorește acest lucru si il face sa devină realitate in timpul somnului!