| BuburuzăCuProbleme a întrebat:

Inca o intrebare, dar ca sa intelegeti personajele, cititi si http://www.TPU.ro/......u-el-inca/

Tot aseara, dupa ce a pecat si y am ramas cu pritetna mea si l`am sunat pe x sa vina pe`afara. Dupa ce a venit, i`a luat telefonul prietenei mele si a intrat pe mess [pentru ca fata avea internet pe telefon]. Prietena mea ae uita la el, iar acesta se dadea spre ea ca sa se sprijine de el. Au stat un timp asa, dupa care, eu am spus ca plec acasa. Cum x nu era din apropiere, a spus sa-l conducem [desi el venise cu bicicleta]. Eu am spus ca si-asa-i tarziu si sa se duca singur. A inceput sa comenteze si m`am razgandit. Am vrut sa merg cu el, insa el s`a suparat si a plecat. Prietenei mele i`a spus ca nu mai vorbeste cu mine, iar azi dimineata cand l`am intrebat pe mess daca mai este suparat, nu mi-a raspuns.

1. Cum se dadea la ea, ui ii mai place de prietena mea? [pentru ca au stat un timp impreuna si nu cred ca a uitat`o]
2. Cum sa`mi cer iertare? [tinand cont ca pe mess nu`mi raspunde, la telefon nici atat, iar face to face nu ma baga in seama :(]

Funda + Vot :d

3 răspunsuri:
| AndaWest a răspuns:

Nu e bine sa te incurci cu fostii prietenelor.asta e regula de baza

| roxy_8649 a răspuns:

Eu zic sa nu ii ceri pentru ca nu este bine sa te rogi de un baiat pentru ca dupa intelege ca poate sa faca ce vrea si daca u ii spui ceva el se supi si tot u tr sa ii ceri scuze
parerea mea e sa nu iiceri scuze sa il lasi pe el sa vina la tine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il lasi pana se limpezesc apele, o sa isi revina si o sa vada ca a gresit! Adica avea bicicleta, putea sa se duca singur nu are nevoie de dadaca. O sa vezi ca isi va cere el scuze. Asa daca tot il bagi in seama pe mess isi va bate joc de tine. Eu asta cred. Bafta!