| a întrebat:

Indiferenta se trateaza cu indiferenta?

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Teoretic asa este. Dar practic este mai greu.Nu poti trata cu indiferenta persoana la care tii cu adevarat.

6 răspunsuri:
| madalicious a răspuns:

In unele cazuri da.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Nu intotdeauna, depinde de situatie.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Nu intotdeauna ,depinde de situatie.

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Da! Întotdeauna.

| Lost In Your Smoke™ a răspuns:

Normal ti-as spune sa ii tratezi pe cei care te trateaza cu indiferenta ca si cand ar fi ok, adica sa nu fi si tu ca ei. Dar avand in vedere ce fel de oameni sunt mai nou, indiferenta se tratreaza cu indiferenta si cel mai tare(in caracter) va castigahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Indiferenta cu indiferenta...hmmm război mare și cel mai puternic câștigă.