| Deny_8368 a întrebat:

Intrbare pentru baieti: Cum ati dori sa fie iubita voastra? Intrebare pentru fete:Ce ati dori sa fie iubitul vostru?

14 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Pai... o sa iti descriu baiatul pe care il placbig grin :inalt[bine, nu foarte inalthee hee are 1, 70 mi se parebig grin], saten, are ochii caprui, si era raraitlove strucklove strucklove struck mor dupa raraitzilove strucklove strucklove struck drooling! Ahh...si are si un comportament super dragutlove struck. si are si un zambet fantasticlove struck. si a atat de draguuuuuuutz love strucklove strucklove struck
Ohh.cred ca m`a luat valulhee hee
Mai sunt 9 zile si vede eldevil big grinbig grinbig grin

| Silvia a răspuns:

Stati! Nu "era" rarait...estebig grinhee hee
P. s. E atat de draguuutzlove strucklove struck whistling big grin

| Psihoyounger a răspuns:

Romantica (la fel ca mine) cu niste ochi superbi(mor dupa ochii fetelor) si cu un caracter simplu. Nu imi plac fetele impopotanate.

Cer prea mult?

Psihoyounger

| Artemiss a răspuns:

Pai...niciodata nu o sa gasim perfectiunea... dar ca sa raspund...fizic:corp atletic, conturat putin, fara burtica, mai inaltut, ochii nu conteaza culoarea dar sa fie frumosi:X, daca se poate brunet, daca nu il vopsesc eulaughing...glumeam...as vrea sa fie un baiat deschis, sa vorbeasca orice cu mine, sa nu prea aiba secrete si retineri, sa fie sincer, sa fie mai modest, sa ma inteleaga si sa ma respecte, sa ma faca sa ma simt iubita si pretuita, sa ma apere...fizicul conteaza mai putin, sa fie un om bun si sa nu fie un introvertit orgolios si cu fite

| danutza a răspuns:

As dori sa fie....cum e si ce e :X

| muffin94 a răspuns:

Saten, ochii verzi, 1, 65-1, 68, sincer, sa nu fie cu doua fete, sa ma respecte, sa stie sa ma faca fericita, sa ma iubeasca cu adevarat.happy

| Rrrretarded a răspuns:

Eu cred ca fetele ar dori ca iubitul lor sa fie baiat
thinking voi ce credeti?

| optimista_5827 a răspuns:

Pai as putea sa zic ca am avut un mare noroc in viata. exact asa cum imi doream asa l-am gasit big grin
inalt rau de tot = 1.94
par nici negru nici blond = e saten big grin
sa ma iubeasca si sa ma respecte si sa ma rasfete = si asa este big grin
sa fie destept, sa vb orice, si sa aiba scoala si cultura generala big grin ...valabil si asta...nu de alta dar nu imi place daca scot vreun neologism, sa fiu intrebata ce e aialaughing
si ...eu mi-am dorit in tinerete sa dau la politie...parca ma vedeam in haina militara...mmmm...ce misto big grin...mda, si am bafta sa o calc, mama ei de tinuta ca m-am saturat crying

| optimista_5827 a răspuns:

@ferchesh ...nu e lege. decat un cuc prost mai bine o vrabiuta desteapta. glumesc laughing
nu te poti lua de gusturile omului, iar ca si voi baietii... unii nu isi doresc normalul, isi doresc altceva si gata happy
eu am alta varianta...decat cu stres si neliniste acasa, mai bine cu peretii. daca voi nu puteti trai fara femeie, noi nu suntem asa dependente de voi big grin

| byenkutzyk a răspuns:

Hmmmbig grinbig grinbig grin... Mi-as dori sa fie brunet... Ochii caprui...Nici inalt dar nici scund, deci potrivithee hee...Sa imi ofere atentia de care am nevoielove struck...Sa nu ma minta...Sa ma iubeasca asa cum sunt...Asa cum il iubesc si eulove struckSa fie fidel pana la sfarsitul relatieilove struckSa ma respecte si sa aiba incredere in minetongue...Sa fie ingrijitwhistling...Sa fie bine facutlaughing...Sa fie doar al meulove struckSunt multelaughing...etc.love struck

| alice_6789 a răspuns:

Hm... Sa fie dragut, sincer, sa ma iubeasca cu adevarat, sa nu aiba secrete fata de mine( si bineinteles nici eu fata de el), romantic... Fizicul e important dar degeaba ai un iubit foarte frumos si cu ce mai vreti daca atunci cand deschide gura te sperii, sau cand face niste lucruri fara sa le gandeasca inainte. Dar ca sa spun un pic si despre fizic ca na... totusi... suntem oameni si ne uitam si la aspectul fizic. sa fie: inalt, cu ochi verzi(mor dupa ei), saten sau brunet... nu mai am idei acum...

| cosolovschi a răspuns:

90 60 90 si sa nu fie cu 12 fete

| dizzyizzy a răspuns:

Sa fie exact ca theo laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Romantica...si cat mai naturala...