| deedee_3754 a întrebat:

Intrebare pentru baieti: Ce parere aveti despre fetele cu pistrui?

Răspuns Câştigător
| Putzifer a răspuns:

Aici depinde.Deci la unii le plac si la unii nu.De ex mie imi plac astea cu pistrui si + ca in ultima vreme la baieti conteaza corpul deci PS
si nu te ingrijora ca o sa gasesti destui
success:X

3 răspunsuri:
| Castorul a răspuns:

Personal nu vad fetele cu pistrui ca fiind mai altfel decat celelalte. Dupa mine o fata ar trebui sa se remarce nu doar cu aspectul fizic, ci cu personalitatea ei happy

| MMihai a răspuns:

Nici una! Amănunte neesențiale!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa mine toate fetele trebuie apreciate indiferent cum arata.Nu doar aspectul exterior conteaza, ci si cat de desteapta este, cat de prietenoasa etc. Funda?