| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru baieti: Ce va atrage cel mai tare la o fata? si cum arata fata ideala pentru voi (o mica descriere) >:

2 răspunsuri:
| Florin_3378 a răspuns:

In mare asa laughingar fi sa nu fie hmmm carpalaughingsa nuzic altcumva...sa o duca capu mai mult decat pe mine si sa fie o fata care e in stare sa ma faca sa mai stau loculuirolling on the floorrolling on the floorsi care sa aiba nervi cu mine si sa nu planga daca m-am zgariat sau m-am taiat cu cutitu oh go onoh go on in mare parte sa poata sa ma tina de la unele chestii, la genu meulaughingeu is mai sarit asa si nah.happylaughingoh go on

| ZeroBarat1 a răspuns:

Blonda sau bruneta :X.inaltuta,1.70,
ma atrage cel mai mult zambetul si mersul ei :X, sa fie slabuta, nu grasa, respectuoasa si restul vine de la sine! smug