| under7the a întrebat:

Intrebare pentru baieti : Preferati fetele slabe sau grase.Nu vreau raspunsuri de genu` : nu conteaza, tot om este, amandoua...etc. Doresc raspunsuri :slaba, pentru ca ( si ziceti de ce )... sau grasa pentru ca ( si ziceti de ce ). mersi mult

2 răspunsuri:
| TeYo99 a răspuns:

Sa sti ca nu toate fetele slabe se cred buricul pamantului si ele trec prin multe suferinte daca staisa te gandesti. Si nu spun de toate dar si eu sut slaba si s-au facut tot felul de comentarii si badjocoriri asupra mea.

| NeimaginabilA a răspuns:

Grasa, pentru ca ea a tracut prin mai multe suferinte si de aceea e mai deosebita decat cea slaba, care se va crede buricul pamantului din cauza frumusetii ei.
Sunt un baiat, nu te teme happy