| biancatwt7 a întrebat:

intrebare pentru cei de liceu...eu sunt in clasa a 10a la profilul real sunt din timisoara si as vrea sa merg mai departe la facultate dar nu stiu ce sa aleg intre facultatea de vest sau politehnica si ce sectie. voi ce ati alege? avand in vedere ca nu sunt chiar de 10 la matematica dar imi place mult informatica si tot ce tine de calculatoare... ceva idei? funditaaa :*

2 răspunsuri:
| Cherry56 a răspuns:

Eu zic sa te duci la IT, se castiga superrrr bine si e mai usor decat la politehnicawinking ai putea merge la facultate in Bucuresti

| Raluu a răspuns:

La cea de vestbig grin