| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru cei din Iasi.
Cunoasteti un loc unde sa gasesc piscina acoperita, care sa functioneze si in zilele reci, iarna...sau un loc unde pot sa fac inot? Am auzit ceva de "Baile comunale" stie cineva cum e acolo, unde se afla? sau spuneti-mi un loc cat mai bun pentru a face inot.
va multumesc tare mult,
REBECA

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multumesc mult pentru raspuns. e chiar ok acolo...am sa ma duc.se pot face si abonamente de 10 sedinte happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Piscina din Bucium e ok, nu foarte mare, dar merge. La Baile Comunale este un bazin si sauna, pentru barbati, respectiv femei. Bazinul de aici este rotund si destul de mic, de preferabil mai mult dupa sauna o racorire. Sper sa iti fie de folos.

| 20pamy a răspuns:

Buna
Se poate innota la Motel in Bucium, in weekend este 15 lei ora. Din spusele colegei, e foarte convenabil.