| SteauaROsie a întrebat:

Intrebare pentru fete

baietii care plang dupa o despartire

cum ii considerati?

Răspuns Câştigător
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Fiinţe nobile/Cu o sensibilitate aparte/Dacă un băiat ar plânge pentru mine/Nu i-aş permite să plece de lângă mine/Dacă mă iubeşte/Trup şi suflet lângă mine.../Băieţi sensibili nu găseşti în fiecare zi

11 răspunsuri:
| Ana a răspuns:

Sensibili si iubitori.

| maryy a răspuns:

Nu am ce spune. Spunem noi ca suntem puternici si ca o despartire nu inseamna nimic si te vei bucura in continuare de viata, dar iti spun sincer ca toti suntem sensibili si vom regreta ceea ce s-a intamplat.Intotdeauna vom avea nostalgiile noastre. Cele sentimente melancolice care te apuca cand vezi cum a trecut timpul si nu mai ai persoana draga langa tine... E dureros!

| ѕოiℓε01 a răspuns:

Mi se pare normal ca dupa o despartire sa iti para rau dara asta e viata merge mei departe indiferent ce s-ar intampla! Asa ca nu iti mai face probleme sigooor o sa gasesti o fata mai buna decat fosta!winking

| Elyy_1788 a răspuns:

Sensibil, dragutz...arata ca te-a iubit cu adevarat.:X:*:X

| WhiteProud95 a răspuns:

Cred ca cei care plang dupa o despartire sufera pentru persoana iubita. prin plans se consoleaza cu ideea ca persoana nu mai e cu ei

| αŁз a răspuns:

Sincer mie imi plac baietii astialove struck pentru ca arata ca sunt sensibili si le pasa

| Veronica_4264 a răspuns:

Pai, daca plang inseamna ca au tinut la prietena lor, deci sunt sentimentali. Multi i-ar considera fraieri, dar sincer, baietii nu isi mai exprima sentimentele asa pe fata, asa ca acestia sunt din ce in ce mai rari. Sunt unici acesti baieti pentru ca stiu ce sunt adevaratele sentimente. Si sa stii ca te-a iubit daca asa reacioneaza.

| AlexaC8 a răspuns:

Sensibil.si asta inseamna ca a tinut cu adevarat la acea fatawinking mi se pare ceva dragut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai te gandesti :a tinut mult la mine chiar ma placea\1
da asta e dada v-ati despartit SUCCES!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oameni. Nu sunt roboti, au si ei suflet.Sunt sensibili chiar daca de multe ori nu o arata.

| Fluturashmic a răspuns:

Pentru mine eu spun ca e foarte frumos asta inseamna ca e sensibil si imi plac baietii sensibili pentru ca nu le e rusine sa isi arate sentimentele :X.

Baietii care plang dupa o fata nu inseamna ca sunt lasi si dau dovada ca stiu ce e aia iubire. Multi baieti care plang impresioneaza fetele. :*