| wonderfully a întrebat:

Intrebare pentru fete:ce ati face pentru a cuceri un baiat?

3 răspunsuri:
| zonik93 a răspuns:

M`as uita la el sj i`as cauta privireaa.
Sj i`as zambii dulcee, dulcee big grinbig grin

| RELU2749 a răspuns:

Eu sunt baiat, si daca vreti sa cuceriti un baiat trebuie sa il faceti gelos cu cel mai bun prieten. Dar trebuie ca prietenul baiatulu sa stie ca tu vrei sa il faci gelos pe tip.
La mine a functionat si dupa cateva zile mi-am cumparat un laptop nou, deoarece primul a suferit niste accidente.

| Cristina00 a răspuns:

Eu, ce as face? eu sunt dispusa sa fac foarte multe pentru ceea ce imi doresc :X eu am un truc OCHII...deci multa lume mi-a spus ca am niste ochii absolut superbi, deci eu porcedez asa...
vorbim, bla bla, incep sa ii zambesc, bla bla, glume, bla bla, imi deschid ochii mari, bla bla.si apoi il iau de gat si il pup pe obraz :X si ce crezi a doua zi "Vrei sa fi cu mine?"