| TnCristinaa a întrebat:

Intrebare pentru fete: Ce aveti in geanta de liceu? Cam ce este necesar?

Răspuns Câştigător
| IthinkIly a răspuns:

Buna. Pai in general doua, trei caiete, o carte daca e, adica depinde ce ore ai si ce profesori iti permit sa scrii pe altceva.Un pix, un creion, dermatograf,rimel, un pachet de servetele nazale, un struguler sau un luciu de buze, serverete umede, un mini-deodorant, un parfum mai mic sau cateva monstre, nu stiu, in general eu asta am in geanta. happy

1 răspuns:
| Trifi a răspuns:

Eu am carti, caiete, ..pixuri.Destul de necesare parca, mai am servetele ca.ti mai curg mucii..ca tot omul de altfel...iar trusa de make up o las acasa...nu.i place la scoala