| AnaBejenaru a întrebat:

\Intrebare \ pentru fete ce parere aveti despre fotbal?

8 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Mie imi place.Am urlat cu Stef la Pandurii-Sportul Studentesc de cand am ajuns acasa eram ragusiti ca niste magari racitilaughing

| Lora a răspuns:

Imi place

| pwp a răspuns:

Nu prea ma uit. tin cu dinamo sau rapid!
imi place mutu, chivu, tanase, kaka si ronaldo.
pa-pa!love struck

| AnnaMariaaa a răspuns:

O parere foarte buna, sunt microbista si nu lipsesc de la nici un meci, ma refer la Fc Brasov.

| Selena54 a răspuns:

Sincer.nu sunt genul de fata de fata care sa stea sa se uite la meci. Dar asta nu inseamna ca nu joc fotbal :X (imi place sa joc cu baietii. :X )

| elenush_6230 a răspuns:

Habar nu am thinking nimic nu stiuhthinking
dar uh ce parere ai?big grin

| mleeky18 a răspuns:

Pai fotbalul este un sport interesant, foarte bun pentru dezvoltare.
Si eu sunt microbista:X Iar fotbalistii arata si ei foarte bine datorita acestui sport pe care il practica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sunt microbista inraita, dar nici nu mi-e indiferent. Imi place.