| Paine2222 a întrebat:

Intrebare pentru fete : Cum va place parul la un baiat?

8 răspunsuri:
| NewSummer2013 a răspuns:

Pai, sincer taman de "parul" unui baiat ma si impiedic eu intr-o relatie! laughing
Sunt o gramad' de alte criterii, nu neaparat parulwinking

Poi, mnah, daca ar fi sa ma gandesc la baiatul de care imi place mie, pai el are parul scurt si inchis la culoare, iar rare ori se mai da cu gel. nimic special. Dar eu il iubesc pentru ceea ce are el in interior, nu dupa felul cum ii sta parul.

Desi, o data, pe la scoala am vazut unul cu parul mai lung cata, app pana la umar. si WOW! Ii statea superb! Deci am ramas cu gura deschisa la ce bine arata! love strucklove strucklove struck

Dar, mnah, ce e al tau, e al tau si gata!
Il iubesti oricum, chiar daca nu are parul lu unu' sau ochii lu altu'.
Il iubesti pentru ceea ce e.

winking Succes! kisskisskiss
O seara placuta!

| JustmeV a răspuns:

Mie cel putin imi place parul lung la baieti whistling
love struck

| ellalove a răspuns:

Sal aiba mare ca sa poate sa-si faca freza.Mor dupa baieti cu tepi si creasta asa in sus facuta cu gellove struck!

| DAC a răspuns:

Mie mi-ar placea sa nu il aiba foarte scurt, da pana la urma stii cum e, fiecare cu gusturile lui, treaba e sa ii stea bine.

| roxy_8649 a răspuns:

Sa fie moale si putin lung:*:*

funda:*:*

| deyu1998 a răspuns:

Brunet cu breton intr-o parte asa oleaca pe ochii b-)

| hjjd a răspuns:

Ei bine mie mi-ar placea sa fie tuns ceva de genu cum era justin bieber in videoclipul baby:d

| Myshy a răspuns:

Mie imi place baiat ca parul lungggggglove struck cu breton