| mihai200 a întrebat:

Intrebare pentru fete.De ce nu va plac baietii inalti +1 90

10 răspunsuri:
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Pai in general baietii foarte foarte inalti sunt cam slabihee hee... Dar daca este un baiat de 1.90 si care sa faca sala, pe mine nu m-ar deranja.
*-*

| JustMusic a răspuns:

De unde ai scos-o pe asta? Mie imi palc mai tare, pe strada atrage atentia un tip inalt de cat unul scund.

| Yasmin875 a răspuns:

Pentru ca sunt ciudati

| OhGodWhy a răspuns:

Banuiesc ca pentru ca nu ajung sa-i tuce pe gura

| AndaDaniela a răspuns:

De obicei imi plac cei sub 1, 90laughing
Conexiunea dintre 2 ersoane nu tine de inaltime(mie imi place de unu mai pitic decat minelaughing)

| LadyCrazy999 a răspuns:

Nu ne plac? asat nu conteaza de inaltime caci daca iti place iti place si nu conteaza varsta, inaltimea si altele...happy

| Corynna13 a răspuns:

Dar cine a zis ca nu ne plac? laughing Oricum, inaltimea nu conteaza, important este ca baiatul sa fie cu bun simt, sa poti avea incredere in el si sa aveti multe lucruri in comun. Cred ca asta e esentialul. Dar ca idee, am vazut multe fete micute cu baieti foarte inalti big grin E amuzant, dar si frumos in acelasi timp happy

| vox22 a răspuns:

NU NE PLACCC?laughing e chiar pe dos...Noua ne plac tipii inalti.sunt foarte draguti, mai ales daca fata este mai scunda decat el. Baietii inalti sunt foarte foarte foarte foarte draguti.

| ruxyycriss44 a răspuns:

Ba de fapt chiar ne placlaughing

| iulia6589 a răspuns:

Eu cred ca majoritatea fetelor le plac baietii inalti