| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru fete si baieti. Ce faceti cand sunteti suparati? Dau fundita!

Răspuns Câştigător
| Oάηά a răspuns:

Pai eu pentru a ma elibera de suparare ascult muzica, stau singura in dormitor si nu vreau sa vorbesc cu nimeni...

8 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună.
Trag jaluzelele, stau în pat şi ascult muzică sau citesc.

Baftă!

| mgtow a răspuns:

Ce sa fac stau si indur pana trece.

| FucktheSystem a răspuns:

Ies cu prietenii sau ascult muzică, ambele mă ajută să îmi revin relativ repede.

| luciana200972 a răspuns:

Mananc ciocolata, ascult muzica de relaxare, vb la telefon

| alexxamaria97 a răspuns:

Stau si`i reflectez, ascult muzica,incerc sa ma inveseles, citesc glume pe net.dar depinde de ce esti suparat daca este din cauza unui baiat :d ma uit la posele cu el si`i incerc sa`mi dau seama ca nu trebuie sa fi`i suparata pentru un baiat, dar daca este ca ai luat o nota mica nu trebuie sa fi`i suparata pentru ca nu a cazut cerul:*
daca te`ai certa cu cea mai buna prietena du-te la ea si`i cere`ti scuze si`i incerca sa intelegi ca toti gresim

| adekido a răspuns:

Scriu compuneri pesimiste happy asta ma ajuta mult. fac ce vreau cu personajele si astfel creez si ceva nou. tongue

| Timberland a răspuns:

Ascult "Three Little Birds", ma inveseleste mereu big grin

| Nutline a răspuns:

Pai,ascult muzica,lovesc ceva,citesc o carte, ma uit la poze, injur uneori laughing, stau in pat linistita cateva momente, desenez, compun etc. happy