| KiddSimo a întrebat:

Intrebare pentru fete:X

cum faceti un baiat gelos?!?straight face

cum ii aratati indiferenta?

imi plc de un tiphappy as putea spune ca`l iubeschappy

vreau sa-l fac sa-i para rauhappysa-l fac sa regretehappydar nu stiu cumstraight facestraight facestraight face

ma puteti ajuta?sad

4 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Iti place de un tip...si vrei sa il faci sa regrete?(ce?)
Vezi tu e cu doua taisuri situatia:atunci cand tii la un baiat si el ar cam da semne timide ca si el NU trebuie sa il faci gelos ca il pierzi definitiv.Va crede ca esti o curva daca te dai la altul.Si e pacat sa iti tai singura ramura de sub picioare.Lasa relatia sa inainteze usor, in ritmul lui, si nu-l grabi

| LoveGivesYouWings a răspuns:

Incearcate sa nu te bagi in seama cu el de ex pe mess sa yicem daca te intr ce faci ii yici bine si atat nu il intr si tu cf si din astea sau la scoala nul bagi in seama eventual punete cu alt baiat sau date la alt baiat in prezenta lui asa sigur il faci gelos

| Dulke a răspuns:

Phi, nu il mai bagi in seama pe mes, rezisti stiu ca e greu, daca e sa il vezi nu te uita in ochii lui stiu ca e greu,, fi mai intsepatha :->,, pune statusuri din astea misto sa dai impresia ca ejt happy, cool, incearca sa raspandesti nij vbe km ca ai sta cu cineva sau te'ar place de cineva anume, te intreaba de vba,, dai nij raspunsuri anonime, care nu prea ii raspuns la intrebare daca,, sa il mai lovesti acolo unde crezi tu ca il doare, si dpa raspuns iti dai seama daca tine la uh, daca mai sunt baietii prin preajma tah,, vb frum dar pe el sa nu il bagi dlok in seama, nici macar sa nu t uiti in ochii lui straight face stiu ca e greu,,:X sfathuu meu,, si fa'l sa ii para rau,, da are vreun priet mai frum,, dte un pic la el, sa vedem daca baiathu sare ineamna ca tine la uh...:*

| 2122009 a răspuns:

Parerea mea este ca el se simte cel mai aiurea cand vede ca esti fericita fara el, cand te distezi cu prietenii, si cand zambesti tot timpul, crede -ma ca mergehee hee si imprastie zvonuri ca ai intanlit baiatul perfect, va muri de ciuda big grin