| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare stupida: Ce parere ar avea un frizer daca ma duc la el si ii arat o poza cam cum as vrea sa ma tunda? laughing Ar crede ca sunt total nebun sau e ceva normal? laughing

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ai mai fost la frizer? Multi fac asta.E ceva normal.

| J0B0MAT a răspuns:

Nu.Multi se duc cu poza la frizer. Daca reuseste sa te tunda ca in poza, asta e alta treaba...

| aXy99 a răspuns:

Dupa cum ti-au spus si ceilalti dinaintea mea, este ceva normal. Daca vrei sa inlaturi orice dubiu, fa in asa fel incat poza respectiva sa contina doar capul persoanei respectiva.

| Florentina9210 a răspuns:

Nu. Eu la fel am facut. Am luat o poza cu o tunsoare de pe net si am mers cu ea la salon, unde femeia de acolo m-a facut exact ca in poza.

| pufulescu a răspuns:

Cred ca te-ar pupa de fericire! Ii usurezi munca.
Multi se duc si incep sa povesteasca " cu cuvintele lor " cum vor sa fie tunsi, frizerul intelege altceva si porneste un intreg scandal cateodata.

| Rakanishuu a răspuns:

E prima data cand te duci la frizer? laughing
E normal. Asa face aproape toata lumea. Decat sa te tunda undercut sau castron, mai bine te duci la el cu poza. Problema e daca va incerca sa o si urmareasca. laughing

| Rbc_Rebeca_1991 a răspuns:

Hai malaughing daca persoana respectiva (din poza) nu e nud, nu va crede nimic.Este absolut normal stai linistit happy si daca pari nebun asta e.Ia poza si curajul cu tine si fugi sa te frizezi laughing :* o seara faina.