| Bogdan01234 a întrebat:

Intrebarea este ciudata insa eu am intr-un fel o obsesie pentru telefonul meu. este cu touchscreen. si ma enerveaza faptul ca ecranul se murdareste foarte repede. devine lipicios si nu imi place. are cineva idei despre ce as putea sa fac ca sa nu mai fie asa? ceva protectie pentru ecran, folie sau ceva de genu ( mentionez ca am o folie deja pe ecran pentru protectie dar poate stiti voi ceva mai bun ) dar nu ceva in care sa il bag si sa il scot pentru ca nu imi place.

1 răspuns:
| nutuxcristian a răspuns:

Intra la Vodafone, cosmote (unde vrei tu) si cumpara protectii speciale pentru telefoane cu touchscreen sau mai exista "carpe" pentru ecrane happy bft!