| BudăSpiritOfVengence a întrebat:

Intrebarea este pentru fete. Fetelor ce parfum v-ar placea la un baiat adica detalii mai dulce acru

Răspuns Câştigător
| BomBomPow a răspuns:

Mie personal un parfum fresh, nu ceva foarte intens big grin...

3 răspunsuri:
| crrinnaaa a răspuns:

Puff. fiecare e cu genul ei.

la mine e altfel.
ceva de genu.

e petrecere e vara ceva fresh.
e nu stiu seara romantica in 2 sau o iesire la un suc cu o viitoare iubita... ceva dulce dar nu inecator

si unele fete sunt innebunite dupa cele de la armani sau str8

| KeepCalm a răspuns:

Sunt innebunita dupa mirosul parfumului : 1 Million- Pacco Rabbane:X:Xlove struck

| Xtina_8376 a răspuns:

Eu mor dupa AXE imi vine sa ma urc pe el nu alta :X si ala de la playboy e "interesant" laughing si calvin kleinbatting eyelashes