| Anonim2htqbf a întrebat:

Intrebarea este pentru o prietena ( ea nu poate intra sa posteze )
• Am 17 ani, de 2 ani jumate am o relatie cu un baiat putin mai mare. In ultimele luni am dormit la el ( nu in fiecare noapte ). Mama mea nu imi interzice deoarece are incredere in mine ( nu am dezamagit-o niciodata + invat foarte bine ). Problema e ca toata lumea din sat vorbeste ce nu trebuie de exemplu ca m-am mutat la el.
Ceea ce nu este adevarat, eu locuiesc cu mama, imi iubesc mama si nu.voi pleca din casa ei pana ce nu voi avea familia mea.)
Ce ma sfatuiti?

P.S : intrebarea este pentru o prietena.

3 răspunsuri:
| Ara997 a răspuns:

Odata si-odata lucrurile vor lua o alta intorsatura.
"dormitul " asta o sa duca la next level.
lumea vb pentru ca asta asteapta barfa iar prin dormitul prin vecini nu faci decat sa dai apa la moara
cat esti domnisoara si ai acest statul e bine sa te prinda seara in casa parinteasca.
cinstea e ca o haina. trebuie s-o pastrezi de noua, altfel o transformi rapid intr-o zdreanta.

| DrGoogle a răspuns:

Orice ai face gura lumi va vorbi, ca asta e rostul ei. Eu zic sa faci in continuare ce crezi si sa nu bagi in seama.

| Annequeen345 a răspuns:

Îti poti consola prietena, prin a-i spune ca atata timp cat lumea vorbeste, dar ea stie care este adevarul, nu ar trebui sa ii pese, eu principiul asta il urmez si ma ajuta foarte mult