| itscloudyoutside a întrebat:

Intrebarea se adreseaza celor din Arad.
Chiar nu stiu la ce liceu sa merg, asa ca am nevoie de un sfat. Ce licee imi recomandati? Stiu cam care sunt cele mai bune, dar as vrea mai multe detalii (cum sunt profesorii, orele etc.)
Multumesc. happy

1 răspuns:
| Musique a răspuns:

Buna.
Si eu la anul merg la liceu.M-am gandit la Vasile Goldis,am auzit ca sunt profesori calumea,insa,nu am pe nimeni la profilul Stiintele Naturii,ca sa-mi dea o idee despre materia de acolo straight face
Cel mai bun e Moise. dupa care Ghiba urmat de Goldis. happy
In fine, tu alegi ceea ce crezi ca tii se potriveste cel mai bine happy
Poate vom fii colegi smug (asta dace se nimereste sa dam la aceleasi liceu laughing )
Bafta in continuare, si succes la examene kiss