| Secosan_Raul_1986 a întrebat:

Iphone 7 sau s7 edge? Îmi place designul de la s7 edge dar îmi place cum se mișcă iphone 7.

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Se misca suficient de bine si s7edge

| KanezuY a răspuns:

IPhone 7.

| vanilla80 a răspuns:

S7-le poți să îl resoftezi și să îi pui orice custom rom optimizat când dorești, când se va ajunge la iphone 11, 7-le tău va merge ca dracu, dacă se strică soft-ul ai belit-o, forța Android.

Răspuns utilizator avertizat
| wazza a răspuns:

Pai tu de ce vrei un telefon? pentru cum arata? iPhone va fi intotdeauna mai bun la capitolul asta, se misca repede, nu ti faci probleme