| 101Aem a întrebat:

Iubesc o fata de vreun an aproape...si i-am spus asta. Am si iesit de cateva ori dar acum nu mai vrea. O iubesc sincer de tot, cand sufera sufar si eu, cand se bucura ma bucur si eu. Cu totate astea nu am avut niciodata o relatie oficiala crying(. Ajutati-ma si pe mine cu niste sfaturi va rog. Ce sa fac, nu o las cu orice pret pentru ca o iubesc foarte mult.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.i mai arata ca o iubesti, ar fi bine sa incepi sa o ignori pe cat de mult posibil, nu o mai privi nici macar odata in ochi, stiu, e greu, dar ignorul doare tare, iar cand ea va observa ca nu o,, urmaresti'', isi va da seama si poate chiar si va regreta

Răspuns utilizator avertizat
| Mihaaelaa1234 a răspuns:

Eu zic sa ii spui ce simti pentru ea si sa o intrebi daca puteti avea o relatie.Sau sa ii cumperi un buchet mare de trandafirii si sa ii scrii o scrisoare si acolo sa ii scrii tot ce simti pentru ea.