| Cristy19 a întrebat:

Iubitul meu e la inchisoare si eu mor de dor, il iubesc enorm de mult, si il astept, dar mor de dorul lui. Dati-mi ceva idei cum as putea sa-mi ocup timpul sa nu sufar intr-atit de mult, sa treaca timpul un pic mai usor! Dau funda pentru sfatul ce intr-adevar ma ajuta!

Răspuns Câştigător
| Stefania3001 a răspuns:

Buna! Pai plimbate, asculta muzica sau du-te sa-l vizitezi...sunt sigura ca si el iti simnte lipsa si ca totul va fi bine dupa ce va iesi din inchisoare:X.Bafta.Funda?big grin

3 răspunsuri:
| ChocaholicBi a răspuns:

Pai daca vrei asa de mult sa il vezi din cate stiu eu se pot face vizite la inchsoare. Poti iesii cu prietenii afara, sa iti gasesti o noua pasiune, ca dormi si multe altele. Trebuie doar sa nu te mai gandesti la el. Funda?

| deniisa a răspuns:

Incearca sa iti ocupi timpul cu ceva ca sa nu stai toata ziua sa te gandesti la el, dar in acelasi timp sa fie si benefic pentru tine. Gaseste`ti un hobby, studiaza ceva, implicate in anumite actiuni care pot sa iti fie de folos pe viitor. Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iesi cu prietenii, distreaza`te