| Cristinafgmcriss a întrebat:

Iubitul meu s-a despartit de mine dupa 2 luni de relatie printr-un mesaj. Zicea ca este confuz si ca nu se simte bine cu cu mine. Dar nu cred ca i.am gresit cu ceva i-am di cerut iertare chiar daca nu i.am gresit si dupa mi-a dat bloc. Nu stiu ce as putea sa fac? Eu il iubesc foarte mult si nu stiu cum o sa fie acum fara el?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da, clasica metoda de ati spune "adio si la revedere".
ori iti spune ca este confuz, ori ca tu esti mai buna ca el, ori ca merit ceva mai bun ca el... samd.
Toate sunt scuze de rahat ca sa-ti de apapucii, pentru ca si-a gasit pe alta!
Nu-ti mai cere scuze de la un ipocrit, macar de ar fi avut bun simt sa-ti spuna in fata, dar a preferat ca un mitocan, sa-ti scrie biletel, doar sa nu dea ochii cu tine.

Mai fata mea, nu ai pe cine sa iubetsi, asta are deja o alta fata/femeie, de aceea ti-a dat papucii, ce-i greu de inteles?

| mihai69 a răspuns:

O să fie bine. Lasă-l în confuzia lui!
Vei găsi altul care să știe să te aprecieze și iubească așa cum meriți - ăsta era clar un fraier!

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

In 2 luni abia incepi sa cunosti putin un om. El a tras concluzia ca nu esti ce cauta el, nu e suficienta atractie si asta e. Nu ai luat niciodata papuci ca-ti plac si dupa aia ai descoperit ca nu e tocmai cum pareau in vitrina? Putea sa profite de tine si sa-ti dea un sut. Era mai bine? Vei tine 1-2 luni bot si iti trece, gasesti altul.

| DorelGagicaru a răspuns:

Stii ce s-a gandit gagicatu Are balta peste o spune forma de pe harta

| Kimmy89M a răspuns:

Buna, nu face o drama din asta. E normal sa fie greu o mica perioada, insa sunt doar doua luni, bucura-te ca s-a intamplat acum si nu dupa cativa ani. Daca asta a fost scuza lui, nu merita, barbatii tind sa foloseasca scuze penibile cateodata, in locul adevarului. Mergi mai departe, sigur te asteapta ceva mult mai bun!