| MaimutikFrumusik a întrebat:

Iubitul meu s-a despartit de mine dupa o relatie de un an si o luna pe motiv ca sunt foarte enervanta, stresanta, disperata, ceea ce e adevarat. Inca ne vedem si vorbim, ma ia in brate si ma pupa pe frunte. Am fost la el, doar am stat si mi-a zis ca sunt mici sansele sa ne impacam, ca nu stie, poate o sa se intample asta. Ce sa cred? Ce sa fac? Il iubesc mult...
Sfaturi? Dau funda, multumesc frumos

2 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Pai de ce esti asa cum spune? Sau nu esti dar te-a facut pe tine sa crezi asta ca sa te simti vinovata.
Un om care te iubeste incearca sa vorbeasca cu tine sa te ajute sa afle de ce ai starile alea nu sa iti dea picioare in fund. Daca el iti spune ca nu mai sunt sanse sa va impacati atunci nu te mai vedea deloc cu el sa nu te mai lasa imbratisata pur si simplu lasa-l sa iti simta lipsa si poate isi va schimba decizia

| Ara997 a răspuns:

Cred ca a gasit una mai potolita plus ca s-a "plicti" vine craciunul si vrea alt "decor".