| Macsiim a întrebat:

La cati ani ati avut primul vostru sarut :X da nu ala simplulaughing ala complicatrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor? F u n d o i kiss

10 răspunsuri:
| Enma a răspuns:

Cls a 7 a happy e importanta prsoana cu care am facut-o... ca sa nu mai vb ca am dat si eu unulwinking

| n3bunatica a răspuns:

Buna.la sfarsitul clasei a 8-a. aveam 14 ani si jumatatebig grin

| Anna_9116 a răspuns:

Pai sfarsitul clasei a 6-a day dreaming a doua zii dupa premierelove struck adica pe la 12-13 anilove struck

| Bixx a răspuns:

Poii aveam aproape 13 ani. si iesisem prima oara cu prietenu` in oras. eram pe niste scari si ma tinea in brate cand deodata, ne trezim bot in bot. A durat cam 1 minut day dreaming si a fost. laughing

Ma rog. A fost frumos si in acelasi timp aiurea.

| xcandyoyo a răspuns:

Aa ppoi la 12 ani (am 12 deci...) cls a 5-a... funda?

| Arekandera a răspuns:

Ha,ha,nu cred ca imi mai aduc aminte sigur! cred ca pe la 14 15 ani.dar sa stii ca nu conteaza momentul, conteaza persoana.

| atanmuk a răspuns:

laughing daaa ala komplikat cu libutzatongue laughing pai cred ca la. 13thinking sau 12. cam pe akol:d dar tu?smug

| atanmuk a răspuns:

laughing de tinerica

| DouaPuncteSteluta a răspuns:

Pai in clasa a 5 a, cred ca aveam 10-11 ani : blushing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu o las pentru mai tarziu.rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor
:*
Intreaba userul @sixx.