| ByaCrys232 a întrebat:

La cati ani ati primit primul sarut? Cea mai mica varsta primeste funda!

Răspuns Câştigător
| Kassandra_9578 a răspuns:

Cred ca pe la 10...

5 răspunsuri:
| toxik a răspuns:

15 ani love struck happy

| Ioannaaaaaaaaaa a răspuns:

Iti dai seama ca unii spun mai mica.ca sa primeasca funda.laughing eu la 13 jum.14.km asa:*

| Saya_1767 a răspuns:

1 minut, de la mamabig grinbig grinbig grin

| KiryuZero a răspuns:

La 5 anirolling on the floor) nu mint sincer, ma saruta pe buze o obsedata de la gradinita

| addictedg a răspuns:

Poate nu o sa fiu eu cea cu funda dar nu fac haz de asta, pai pe la 15 ani jumate blushing. Cam tarziu dar na', a meritatlaughing Nu ma asteptam sa fie atat de frumos si de placut.