| stefania_4959 a întrebat:

La cati ani ati sarutat prima oara un baiat?

Răspuns Câştigător
| DudaYeah a răspuns:

Pe la 13 ani laughing baiatu era din clasa mea si il placeam foarte mult. si el ma placea. si acum suntem in aceeasi clasa, dar in prezent suntem doar buni prieteni. imi aduc aminte dupa ce ne-am sarutat ca amandoi ne-am sters la gura si am zis "bleac.scarbos!" laughing acum nici unu' nu mai aduce vorba de sarutu' alawinking

6 răspunsuri:
| Dean1996 a răspuns:

Am 14 ani si nu am sarutat niciodata un baiat pe gurahee hee
Pe obraz, doar unullaughing

| Comeandtellmesomething a răspuns:

La 14 ani

| T3utza a răspuns:

La 9-10 ani din cate imi aduc aminte...:-J bine acum depinde si la ce fel de sarut te referi ca primul sarut cu limba sa zic asa l-am avut la 12 ani:X

| xDarkBarbiee a răspuns:

Hmm... la 10... a fost o provocare :-D

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La 10 anilaughing

| Ramona_3598 a răspuns:

La 13 ani, chiar in ziua de Pasti